niedziela, 2 marca 2014

Powitanie

Witamy na Spisie Fairy Tail! Jest to blog stworzony z myślą o Was - będą tu gromadzone najróżniejsze blogi z opowiadaniami o tej tematyce.
Postanowiłam założyć ten spis, a Hana się do mnie dołączyła. Prowadzimy już jednego takiego bloga - o tematyce Naruto, Świat blogów Narutomania, więc może już nas kojarzycie. 
Blog powstał niedawno, dlatego wiele rzeczy może być jeszcze nieuzupełnionych bądź dla Was niedostępnych. Za utrudnienia przepraszamy. 
Chcemy poprzez tworzenie takich spisów ułatwić czytelnikom dostęp do ich ulubionych blogów oraz organizować różne konkursy/zabawy. Dzięki spisowi poznajemy także wielu sympatycznych, wyjątkowych ludzi. 
Zapraszamy do zgłaszania swoich blogów oraz do naboru!

6 komentarzy:

 1. Nie dość, że super spis, to jeszcze super szablon. xD
  <3
  Chyba się zakochałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byleby to nie była miłość nieodwzajemniona, bo będziesz mi beczeć na gg ;c

   Dziękuję Zochanku <3

   Usuń
 2. Z Fairy Tail nie mam od strony blogowej nic wspólnego, jestem jedynie widzem, ale... raju, ten szablon jest bomba! <3 Jak dla mnie najlepszy, jaki do tej pory wykonałaś, chociaż przedtem myślałam, że to Mario rządzi. Ech, Sasame, jeśli teraz ośmielisz się stwierdzić, że lepiej się spisuję w robieniu szablonów, to znajdę cię, gdziekolwiek się chowasz (a Okeyla skarżyła mi się już, że dobrze się na Internetach kryjesz). Pfff, ja cię znajdę i skopię dupę.
  Do tego cudeńka mam tylko dwa zastrzeżenia, jedynie kolor nicków autorów komentarzy mógłby być ciemniejszy, bo zlewa się z tłem i cieniem. No i ten "płomień" przy avatarach jest trochę za bardzo intensywny, przy odpowiedziach na komentarze zasłania np. napis "Odpowiedzi", co właśnie zauważyłam wyżej.
  Oprócz tego jestem totalnie zakochana i kłaniam się przed moim następnym, graficznym mistrzem. Ole!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, wiem muszę trochę poprawić, bo szablon robiłam cały dzionek i potem mi się nie chciało xD
   To znajdź, bo nadal tak twierdzę ;3 - po za tym jeśli chodzi o to, że się kryję - to już niestety nie tak dobrze ;c kilka osób mnie zmusiło do pewnych czynów i już łatwiej można mnie znaleźć ;c
   Lecę poprawić błędy, bo sama to zauważyłam, tylko mi się tego nie chciało poprawiać xD

   Usuń
 3. Naprawdę wspaniały szablon, nie mogę się napatrzeć choć mangi nie lubię, to grafiką oraz Cssem mnie powalił, a szczękę zbierałam z podłogi przez 5 minut. Zastanawiam się, co to za efekt przejścia. Bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początku to jest jedynie intro w szablonie ;)
   Dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że szablon się podoba ;)

   Usuń

Obserwatorzy