Regulamin

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 02-03-14
Zastrzegamy sobie prawa do wprowadzania zmian w regulaminie

Legenda:
niebieski - punkt uległ zmianie od ostatniej aktualizacji
zielony - nowy punkt

1. Do spisu można zgłaszać jedynie blogi o tematyce Fairy Tail.
2. Pamiętaj, aby na spisie wyrażać się kulturalnie.
3. Jeśli zgłaszasz bloga do naszego spisu, podaj pasującą do niego kategorię - jeśli jeszcze taka nie istnieje - zaproponuj ją, a stworzymy ją dla Ciebie.
4. Jeśli zgłaszasz swojego bloga do spisu, pamiętaj o tym, żeby dodać do niego link albo button. Blogi bez linku będą automatycznie odrzucane. Nie informujemy o tym autora. Autor takiego bloga może ponownie zgłosić blog do spisu.
5. Przy każdym zgłoszeniu obowiązuje hasło zawarte w regulaminie. Zgłoszenie bez hasła lub ze złym hasłem zostanie odrzucone i podpisane komentarzem - brak hasła/złe hasło. Nie informujemy o tym autora.
6. Blogi zgłaszamy w zakładce - Zgłoszenia.
7. Jeśli zgłosiłeś/aś swój blog do spisu, możesz pochwalić się na nim nowym rozdziałem. Rozdziały zgłaszamy w zakładce - Nowe Rozdziały.
8. Jeśli chcesz poprawić swoje zgłoszenie, które zostało już opublikowane na spisie, to zapraszamy do zakładki - Poprawa. Swoją drogą hasło potrzebne do zgłoszenia to odpowiedź na pytanie: Jaka jest twoja ulubiona pora roku? Możesz w tej zakładce zmienić swój nick, adres bloga, kategorię, opis czy też obrazek, który widnieje w zgłoszeniu.
9. Dodając bloga do spisu, robimy mu screena i umieszczamy w zgłoszeniu.
10. Jeśli Twój blog został zakończony lub zawieszony możesz nas o tym powiadomić na czacie lub w  zakładce - Poprawa. Obowiązkowo dodajesz wtedy link do zgłoszenia jaki widnieje na spisie. Jeśli nas o tym nie poinformujesz, podczas porządkowania blogów autorki same dodadzą bloga do jednej z tych kategorii.
11. Jeśli w ciągu pół roku na blogu nie pojawi się żadna notka oraz informacja o zawieszeniu, blog zostanie przeniesiony do zakładki - Opuszczone.
12. Życzymy miłej podróży po magicznym świecie!2 komentarze:

Obserwatorzy