wtorek, 11 listopada 2014

Nowe Rozdziały


Nowe rozdziały od 25.10 do 11.11

Autor: Fumiko Rei
Kategoria: Gruvia, Zbiorowe
Burza - Część 1 (Gray x Juvia)
Drzwi gildii otworzyły się z hukiem. Po chwili weszła przez nie dwójka ludzi. Ale to nie był koniec. Trzecia osoba została przez nich wniesiona lub można powiedzieć, że nawet wwleczona. Choć oczy miała otwarte, była blada jak trup i wyglądała na ledwo żywą. Wydawała się też nie wiedzieć co się dzieje. Lub może była zbyt słaba by cokolwiek rozumieć? Na jej ubraniu, które było w potwornym stanie, dało się zauważyć ślady krwi. Lecz czerwone plamy dostrzec można było również na jej dłoniach oraz na twarzy. Wyglądało na to, że musiało wydarzyć się jej coś potwornego.

Autor: Lavana Zoro
Kategoria: GaLevy, KaguraXLyon, Jerza, Nalu, Gruvia, Zbiorowe
VIII - Miotła, schody i coś wielkiego.
- Nie wierzę, że to mówię, ale wasza pomoc pierwszy raz nam się na coś przydała od początku całej tej sprawy - wydyszała czarnowłosa, gdy niebieskowłosy upewniał się czy Erza nie jest przypadkiem ranna za co oberwał od niej i tak już pobity po raz piąty w twarz. Dla obu panien tych dwoje przedstawicieli płci męskiej wyrządzało więcej szkód niż pożytku.
Kagurze jednak coś nie pasowało, więc postanowiła wrócić pamięcią do całej rozmowy przebytej w kawiarni i całej tej sprawy.
- Prawdziwa dama! Szlag! Daliśmy się wrobić jak małe dzieci! Wykiwano nas jak pięciolatków bądź bobaski pijące mleko! To tylko jedno wielkie oszustwo! Erza! Po zastanowieniu sama zaczaisz o co mi chodzi! - wykrzyknęła nagle ku zdumieniu całej trójki. Najszybciej załapała Tytania, która natychmiast powstała i z niewyobrażalną wściekłością jej moc nagle wzrosła.
- A to sukinsyni! Oszukać mnie! Pożałują, że się w ogóle narodzili! Mam szczęście, iż się szybciej zorientowaliśmy! Nie dożyją jutra! - Panowie przełknęli ślinę mimowolnie współczuli osobie, na którą obie panie się wściekły. Skąd mieli teraz wiedzieć, że oni sami będą bardziej rozwścieczeni niż one? Na niebie jakby wyczuwało ono co się zdarzy, pojawiła się pełnia księżyca ukazując szkarłat powiewających włosów Erzy Scarlet...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy