czwartek, 7 maja 2015

Nowe Rozdziały


Nowe rozdziały od 27.04 do 07.05

Autor: Amaterasu
Kategoria: Jerza, Fairy Tail OC, Zbiorowe
Rozdział Dziewiąty "Broń, zdrada i porcelanowa lalka"
— Kpisz sobie? Ara…
— …właśnie taka była — dokończył Leo, patrząc na księcia ze współczuciem. Rozumiał doskonale jego tragedię, bo i w jego przypadku Złota Wiedźma zajmowała wysoką pozycje w rankingu osób, których losem by się przejął. — Wasza wysokość wiedział z nas wszystkich najlepiej, że ta dziewczyna postąpi tak... nieodpowiedzialnie. Że porzuci waszą wysokość w imię „wyższego dobra”.
— …i próbowałaby chronić mnie, nawet jeśli zniszczyłoby to ją — dodał, opuszczając dłonie wzdłuż tułowia. Zaszklonymi oczami spojrzał na Leo i Haruka musiała mimowolnie przyznać, że właśnie te oczy, oczy Vincenta, jej niedoszłego mordercy, były czymś najpiękniejszym, co miała okazję w życiu podziwiać. — Tak nie powinno być. To…
— Teraz takie jest życie, wasza wysokość — skwitował rudy, rozkładając bezradnie ręce. — Wszystkie ustalone konwenanse i stereotypy zostały przełamane. Rycerze istnieją tylko w bajkach dla małych dzieci. Pora się obudzić z tego słodkiego snu, Vincencie. Aranei nic już nie pomoże. Wasz świat się skończył.

Autor: Yuuki Kyra Irochi
Kategoria: Zbiorowe
Rozdział VIII - Młodzi i starzy
– Jesteście wszyscy świadomi, że niestety wasza nauczycielka fizyki oraz wychowawczyni, profesor Belno, jest zmuszona na pójście urlop zdrowotny – zaczął poważnym tonem.
Ur nieznacznie rozszerzyła oczy, gdy pojęła sens słów dyrektora. Zrozumiała podekscytowanie pozostałych uczniów, jednak nie wiedziała, czemu te plotki nie dotarły do niej. Miała wrażenie, że jest jedyną niezorientowaną w klasie.
– Niestety – kontynuował dyrektor. – Nikt w gronie pedagogicznym nie może przejąć nad wami opieki, zaś pozostali nauczyciele fizyki mają już zapełnione godziny lekcyjne. W takim wypadku postanowiliśmy zatrudnić nowego nauczyciela, który zostanie również waszym wychowawcą.
Cichy szmer przebiegł po klasie. Każdy osobno trawił słowa mężczyzny. Ur nie stanowiło to wielkiej różnicy. Pomiędzy nią, a profesor Belno zawarła się milcząca umowa : „Ty nie rozrabiasz, ja się nie wtrącam”. A że Milkovich nie chciała zbyt często składać wizyt w gabinecie dyrektora, z chęcią przystała na układ z wychowawczynią.
– Wasz nowy wychowawca przyjechał do was z Crocus, dlatego mam nadzieję, że nie sprawicie mu kłopotów i umilicie czas spędzony razem.
Ciemnowłosa z trudem powstrzymała się od przewrócenia oczami i skrzywieniem warg w drwiącym uśmieszku. „Nie sprawicie mu kłopotów”, tak? Jeśli on nie sprawi kłopotów jej to wszystko będzie w porządku.
– Zapraszam, panie Gildratsie! – zawołał głośno dyrektor liceum.

Autor: Mia
Kategoria: NaLu
1. Komplikacje
– ,,Zostało zbyt mało czasu”…? – pytam drżącym głosem, niemal szepczę. Przed oczyma przelatują mi lata życia. Gorączkowo analizuję wszystkie sytuacje z moim udziałem i nie potrafię dostrzec absolutnie żadnej zależności, dzięki której potrafiłabym wyjaśnić, dlaczego ktoś chciałby mnie zabić?
Dlaczego ktoś zainteresował się cieniem?
Natsu milczy.
– Natsu? – odzywam się, choć brzmienie tego imienia w moich ustach brzmi aż zbyt dziwnie, zbyt czule i zbyt bezpośrednio, jakbym wcale nie odnosiła się do poszukiwanego w całym Fiore mordercy. 

Autor: Rinkita Mikiku (Mina)
Kategoria: Fairy Tail OC, Zbiorowe
38. Narzeczony
- Lucy… - Mruknęła z niezadowoleniem. Dziewczyna popatrzyła w lustro jak brwi kobiety za nią marszczą się tak bardzo, że zaczęły tworzyć idealnie prostą linię. Zacisnęła mocniej gorset sukienki. – Roztyłaś się! – Krzyknęła pociągając za sznurki tak mocno, że prawie połamała blondynce wszystkie żebra. Po chwili puściła kaszlącą dziewczynę i doczepiła biały welon opadający na jej ramiona. Lucy spojrzała w swoje odbicie i zabrakło jej tchu. Nie tylko dlatego, że ciężko było jej oddychać, ale była po prostu zachwycona sobą. Eri pochyliła się nad jej uchem.
- A tak swoją drogą. Mogę sobie wziąć Fanga? – Zapytała zbijając dziewczynę z tropu.
- Co… - Zapytała przez chwilę nie rozumiejąc o co chodzi. Czarnowłosa położyła dłonie na biodrach.
- Proszę cię, już raz uciekłaś. – Odparła. – Po za tym widać, że wolisz kogoś innego. – Dodała. Heartfilia wygięła usta w półuśmiechu, na jej twarzy po raz kolejny pojawiły się rumieńce. Jej oczy błyszczały na samą myśl o Natsu. Eri pstryknęła palcami.
- O właśnie, to ta mina. – Uśmiechnęła się.

Autor: Mavis Motomi
Kategoria: Nalu, Gruvia, Rzeczywistość
1. Sekrety
Nagle usłyszała wyczekiwany przez nią dźwięk przekręcanego klucza w drzwiach. Nawet się nie zastanawiając, zerwała się z łóżka i szybkim krokiem przeszła na korytarz. Zjawiła się tam w chwili, kiedy Natsu, cały ubrudzony, stanął w drzwiach.
— W końcu wróciłeś — wyszeptała cicho i natychmiast przytuliła się do niego, ignorując, że śmierdział papierosami i alkoholem.
— Lis, puść mnie — powiedział chłodno, ściągając zaplecione na swej szyi ręce dziewczyny. Lisanna, zaskoczona popatrzyła na Natsu, ale chłopak wyraźnie unikał jej wzroku. Odwrócony tyłem szybko ściągnął buty i skórzaną kurtkę, którą zawiesił na stojaku, i bez słowa minął Lisannę, kierując się do łazienki. Nim zniknął za białymi drzwiami dziewczyna dostrzegła na jego lewym przedramieniu tatuaż, którego cztery dni wcześniej jeszcze nie miał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy