sobota, 19 września 2015

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 13.09 do 19.09


Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: Galevy, Jerza, Fairy tail OC
Rozdział 11 - "Wsparcie"
Pierwszą osobą, którą zobaczyła był Natsu. Krzyknęła do niego, lecz ten nawet nie szczycąc jej spojrzeniem, szybko zamknął drzwi do swojego pokoju. Pobiegła dalej. Drugą osobą, którą spotkała była Lucy.
- Lu-chan! – zawołała i przytuliła się do blondynki. - Myślałam, że to sen, ale jednak…
- Levy… Mcgarden… - szepnęła Lucy, a następnie odepchnęła niebieskowłosą. – Nie obchodzi mnie twój durny sen. Chcę się wydostać z tej szkoły i ty mi w tym pomożesz! – wrzasnęła Heartfilia i podniosła nóż leżący na ziemi.
- Lucy… co ty… - niebieskowłosa była w szoku, szybko rzuciła się do ucieczki przed szaloną blondynką.
Nie mogła uwierzyć, że jej przyjaciółka chciała ją zabić. Kogo mogła prosić w tym momencie o pomoc? Jak mogła się wydostać z tej rozpaczliwej sytuacji?

Autor: AlonseKurokami
Kategoria: Jerza, Gale, Gruvia
12. Dōmeikuni to teki
- Nie zrozumcie mnie źle – stara kobieta pokręciła głową – ale w tej chwili nie jestem w stanie wam wyjaśnić tego tak byście wszystko zrozumieli – po tych słowach odwróciła się ku nim – ale jedno jest pewne. Czas reaktywować „Wielki Sojusz”.
- Testowanie gwiezdnego maga zakończone – powiedziała tylko po czym się obróciła i znikła. Najzwyczajniej rozpłynęła się w powietrzu.
Zmieniła swe codzienne ubranie na piżamę i położyła się na poduszce. Otulając się kołdrą czuła jak wraca jej wiara w siebie i to, że nadal mogą iść dalej. Nawet jeśli tak niewiele wiedzą o swoich przeciwnikach. Nadzieja, że nadal wszystko może być dobrze i nikt więcej nie musi zapłacić najwyższej cenny. Przymknęła oczy praktycznie od razu pogrążając się w śnie. Nie wiedziała, że w tym samym czasie, gdy ona pozwalała swej świadomości na odpoczynek jej naszyjnik zaczął delikatnie świecić.

Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: Nalu, Galevy, Fairy Tail OC 
Rozdział 42 - Wymówka na ucieczkę 
Tuż po rozmowie z Natsu, Lucy wyruszyła w swą podróż szukając rozwiązania. Znajdowała się już kilka kilometrów od Magnolii. Ruszyła w świat, aby zapanować nad swą mocą, która daje jej wyraźnie się we znaki. Ze spokojnym już sercem szła pewnie przed siebie i miała nadzieje, że już nie długo będzie mogła wrócić do gildii, ale nadal miała co do tego lekkie obawy. Po pierwsze: czy po jej przemianie, przyjaciele ją zaakceptują? Po drugie czy będzie zmuszona wypełnić polecenie rady i po trzecie: Czy Natsu nie będzie zawiedziony jej nową mocą? Niby na te pytania istnieją oczywiste odpowiedzi, na które blondynka powinna znać odpowiedź, jednak jej serce jest pełne wątpliwości.
- Nie! Nie powinnam teraz zawracać sobie tym głowy! – skarciła samą siebie, kiwając głową i skupiła się na dalszej wędrówce. Dla pewności przyzwała Lokiego, który jak wierny przyjaciel dotrzymywał jej kroku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy