poniedziałek, 7 grudnia 2015

Nowe Rozdziały

Nowe rozdziały od 29.11 do 07.12


Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategorie: Galevy, Nalu, Fairy tail OC
Rozdział 46 - Tożsamość
Suta z podziwem obejrzał jej nowe wcielenie. Włosy zmieniły swój odcień na podobieństwo koloru włosów Suty i jego siostry, lecz oczy zmieniły kolor na złotej. Z twarzy nic się nie zmieniła, gdyż Gemini nie potrafiły same stworzyć nowego wyrazu. Na miejsce jej ciuchów pojawiła się czarna peleryna z kapturem, który mimo wszystko odsłaniał jej twarz. Dziewczyna, aby temu zaradzić, sięgnęła do torby i wyjęła rolkę bandaży, a następnie owinęła ją wokół swojej szyi i naciągnęła na twarz.
- No i jak? – zapytała. Chłopak jeszcze raz zmierzył ja wzrokiem i upewniając się, że jej nie wyczują, powąchał ją.


Autor: Kiri Chi
Kategoria: NaLu
Rozdział 21 - Lodowy Olbrzym.
- Jak długa może być jaskinia? - Lucy spytała samą siebie kiedy rozglądała się w poszukiwaniu jakiegokolwiek wyjścia. Przyzwyczaiła oczy do ciemności, jednak wciąż słabo widziała. Nie zwracając na to najmniejszej uwagi Natsu z Happy'm rozdzielili się od dziewczyny, bo wszyscy starali się zobaczyć jakiekolwiek wyjście. Po chwili nagle wszystko zaczęło się trząść i było słychać bardzo głośny ryk. Natsu od razu rozszerzył oczy, próbując zlokalizować skąd pochodzi ten hałas i dlaczego trzęsie się ziemia. 
- Uważaj, Lucy! - wykrzyknął, próbując ją sobą osłonić, lecz dopiero wtedy zorientował się, że blondynki wcale tam nie ma.


Autor: Shōri Chan
Kategoria: NaLu, Jerza, Gruvia, GaLevy
VI. Wilczyca i dziewczyna o włosach koloru śniegu.
W pociągu panowała wesoła atmosfera. Dragoneel, zmożony swoją chorobą lokomocyjną, oparł się swoim prawym bokiem o lewy bok siedzącej obok niego blondynki, kładąc głowę na jej ramieniu, przez co lekko przygniatał ją do ściany. Lucy spaliła dorodną cegłę, ale nie odezwała się słowem. Nie zwróciła też uwagi na cwaniackie uśmieszki swoich towarzysz, bo za bardzo skupiła się na uspokajaniu kołaczącego serca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy