niedziela, 13 grudnia 2015

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 07.12 do 13.12

Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategorie: Fairy Tail OC, Nalu, Galevy
Rozdział 47 - Kryształowy Fantom
- Ty! To przez ciebie ona cierpi! – krzyknął niespodziewanie Suta i zaatakował zaskoczonego Natsu swoim rykiem. Na szczęście ten w porę uniknął spotkania z nieznaną mu siłą, ale ze znaną mocą. Rozpoznał, że Suta również jest Smoczym Zabójcą.
- Ty jesteś bratem Tommy? – zapytał różowowłosy starając się opanować. On tak samo miał świadomość, że jest wybuchowy i zaraz by zaatakował przeciwnika, ale nie chciał pozbawiać przyjaciół sojusznika. Starał się podejść do sprawy pokojowo.
Obraz, który widział Suta stawał się coraz bardziej rozmyty. Nie mógł już nad sobą zapanować. Gniew, który brał się z nieznanego dla niego powodu i z nieznanego miejsca, zaczął przejmować nad nim kontrolę. Jego włosy zmieniły swą barwę na czarną, a oczy zrobiły się srebrne niczym owa biżuteria, ale za to miały w sobie iskrę zła.
- Co jest? – przerażony Natsu cofnął się o krok, nie będąc pewny co się zaraz wydarzy, lecz po opadnięciu mgły wywołaną przez zmianę Suty ten tylko wybuchł niepohamowanym śmiechem, po czym szepnął:
- Fantom

Autor: Shōri Chan
Kategoria: NaLu, Jerza, Gruvia, GaLevy
VII. Hardkorowe piżama party i pierwszy pocałunek Lucy Heartphilii.
Lucy tymczasem zauważyła, że różowowłosy przyjaciel zaczął jej unikać. Gdy pojawiała się w gildii jemu, jakimś dziwnym trafem, coś wypadało i wylatywał z budynku, jak na skrzydłach. Było jej przykro z tego powodu, ale starała się zachowywać naturalnie. Ją samą dziwiło, że w środku aż tak to przeżywa. Jakby nagle zniknęła jakaś integralna część jej serca i zastąpiła ją pustka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy