poniedziałek, 21 grudnia 2015

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 13.12 do 20.12
Autor: Sūzan Kernelss
Kategorie: Fairy Tail OC, Galevy, Gruvia, Jerza, Nalu 
Rozdział 27 - "[...] łączyć nie będzie z Laxusem Dreyarem."
-Wiedziałam!- Zapiszczała z radością.
-Czekaj, co? Co wiedziałaś?- Zapytała zdezorientowana Ame.
-Wiedziałam, że będziecie razem! Layame!- Wyszczerzyła się, a Ame opadła na łóżko, uprzednio wyrzucając z siebie coś na wzór westchnięcia połączonego z warknięciem. 
-Nie jesteśmy i nie będziemy razem! To była tylko jedna noc! Sama nie wiem czemu w ogóle do tego doszło. Nic mnie nie łączy i łączyć nie będzie z Laxusem Dreyarem.- Powiedziała, co Louise skwitowała spojrzeniem typu "Jasne, jasne dziewczynko. Mnie nie oszukasz.".


Autor: Shōri Chan
Kategorie: NaLu, Jerza, Gruvia, GaLevy
VIII. Poranek na kacu, Shori-swatka i Erza-filozof.
Dragoneel westchnął ze zrezygnowaniem. Czy naprawdę z całego tego wieczoru nie pamiętała tylko jego najważniejszego momentu? Wlepił w nią nieustępliwe spojrzenie, zastanawiając się, w jaki sposób mógłby przywrócić jej wspomnienia. Coś symbolicznego… coś, co było punktem kulminacyjnym… Oświeciło go. Na ustach Natsu zagościł niepokojący uśmieszek. Ponownie przygwoździł Lucy do podłogi, czemu towarzyszył jej zaskoczony pisk. 
– Pozwól, że cię oświecę. – zaproponował niewinnie. Przybliżył twarz do jej ucha i wyszeptał konspiracyjnie. – Chyba lubię cię bardziej, niż powinienem…
Z satysfakcją obserwował, jak z twarzy dziewczyny znika zdziwienie, a pojawia się szok. Szok wywołany nagłym powrotem wszystkich zaćmionych przez alkohol obrazów z poprzedniej nocy. Na te sześć krótkich słów coś w jej głowie głośno kliknęło, a przed oczami stanęła jej scena pocałunku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy