poniedziałek, 25 stycznia 2016

Nowe Rozdziały

Nowe rozdziały od 17.01 do 24.01

Autor: Reiko
Kategoria: Inne, Zbiorowe
19. Festiwal Zbiorów
Czerwonowłosa coraz bardziej zdawała sobie sprawę, że ilekroć Lew ją komplementuje to się strasznie zawstydza, że zwraca na nią uwagę.
-Może rzeczywiście powinnaś dołączyć do dziewczyn Reiko?-zapytała nieśmiale Wendy-Lucy już poszła się szykować. Kotki też poszły pomoc dziewczynom.
Czerwonowłosa zeskoczyła ze stołka i poklepała granatowowłosą po głowie.
-Będę z tobą patrzeć z publiczności
I puściła Wendy oko. Dziewczyna uśmiechnęła się delikatnie i poszła przygotować stroje na paradę, a Reiko stanęła obok Lwa i czarnowłosego.
-Robisz to ze względu na Wendy prawda?-zapytał ubawiony Loke
-Co?-zapytał Gray
-Dokładnie jest właściwie jedyną dziewczyną, która nie bierze udziału w konkursie chce ją wesprzeć
Po czym podparła biodra i oprzątnęła spojrzeniem cała salę.
-To by było na tyle tutaj...może pomożecie szykować stroje na festiwal chłopcy?
Lew i Gray spojrzeli po sobie niepewnie. Jednak sytuacje uratował Natsu który rzucił się na czarnowłosego krzycząc o walce, Elfman także chciał dołączyć do bójki.
-Jak chcecie walczyć to POZA GILDIĄ!-ryknęła Erza wykopując każdego po kolei z budynku
-Czemu Erza nie startuje w zawodach?-zapytała Reiko
-Ponieważ, wygrała w tamtym roku...znaczy parę lat temu-odpowiedział
-Aha-odpowiedziała dziewczyna znała cała historię z misji rangi S-a może chociaż ty pomożesz nam szyć?

Autor: Roszpuncia
Kategoria: Fairy Tail OC, Zbiorowe, Cross-over
Epizod IV
Dzięki pomocy okolicznych mieszkańców, znaleźli właściwą trasę w ciągu kwadransa i raźno szli przed siebie. Mijali śliczne domki jednorodzinne, które wyglądały jakby żywcem wyjęte z Prowansji. Elewacja każdego z nich odznaczała się jasnymi, ciepłymi barwami, kolorowymi kwiatami, zwieszającymi się z balkonów i zadaszoną, drewnianą werandą. Najsilniejsi spoglądali z zaciekawieniem to na prawo, to na lewo, chłonąc przesuwające się przed ich oczami widoki, zupełnie jak gąbka wodę. Pieszą wędrówkę umilały im dźwięki codziennej krzątaniny mieszkańców, którzy spacerowali całymi rodzinami, załatwiali sprawunki, albo spędzali wolne popołudnie w kawiarni przy filiżance aromatycznej kawy i pucharku lodów. Erza, zobaczywszy ciasto truskawkowe na wystawie jednej z kawiarń, zarządziła przerwę, na którą przyjaciele ochoczo przystali. Każdy z nich chciał nieco uzupełnić nadwątlone pokłady energii, dlatego spędzili nieco ponad godzinę przy małych okrągłych stolikach, w miłej atmosferze rozluźnienia, które przed misją było wszystkim potrzebne. Gdy uiścili rachunek, ruszyli dalej główną ulicą, na końcu której mieściła się szukana przez nich instytucja.

Autor: Shōri Chan
Kategoria: NaLu
X. Smok ratuje księżniczkę
Już zamierzała porzucić wszelkie nadzieje na ucieczkę, kiedy to poczuła. Palącą, magiczną energię, pulsującą niczym ogień i równie jak ogień gorącą. Tą samą, która otulała ją, kiedy przebywała w ramionach jej właściciela. Tak dobrze znaną, kojarzącą się z bezpiecznym ciepłem. Ów magia pędziła w zawrotnym tempie w kierunku więzienia blondynki. Nadchodził jej wybawca.
Natsu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy