czwartek, 25 lutego 2016

#124. Close to demon

Autor: Mayako
Kategoria: NaLu, Gruvia, Jerza, Galevy, Rzeczywistość, Zakończone
Opis: Tamtego dnia, gdy próbowałam dostać się do twojego mieszkania, rozpaczliwie szukając pomocy, wsparcia, kilku ciepłych słów; twoich ramion, które dałyby mi choć lekki posmak bezpieczeństwa. Tak, to było wtedy, Natsu. Wtedy zrozumiałam, że straciłam naprawdę wiele, jak nie wszystko. Wyrwałeś fragment mojego serca, kawał żywego mięsa i uciekłeś z nim, nie dając mi możliwości na zrozumienie. Zniknąłeś. Po prostu.
A teraz wracasz, jakby nic się nie stało i oczekujesz, że wszystko ci wyjaśnię. Że opowiem ci o tym, co nam się przytrafiło, kiedy musieliśmy radzić sobie bez ciebie.
Nie patrz tak na mnie, bo i tak nic ci nie powiem. Tak samo jak ty, stworzyliśmy tajemnicę, która ciebie nie dotyczy. Nie dotykaj mnie, to nic nie zmieni. Nie dosięgniesz tej prawdy, choćbyś naprawdę bardzo chciał. Nie wsłuchuj się tak we mnie. Nie szukaj w moim głosie tęsknoty czy współczucia. Ja czuję tylko żal. Nie wchłaniaj tak zachłannie powietrza. Nie chcę, byś napawał się moim zapachem jak kiedyś; nie zasługujesz na to.
Straciłeś swoje miejsce między nami; czy to cię boli? Choć trochę? Tak jak bolało mnie, gdy Gray wynosił mnie na rękach z twojej klatki schodowej; płaczącą, zziębniętą, pustą i przerażoną?
Chcę, byś pokazał mi choć trochę swojego cierpienia.
A potem o tobie zapomnę.
Tak jak ty zapomniałeś o nas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy