poniedziałek, 18 lipca 2016

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 11.07 do 18.07


Autor: AlonseKurokami
Kategoria: Jerza, Nali, Gruvia, Galevy.
21.Tojikome raremashita
Odłożył kolejną stertę książek na bok czując się coraz bardziej zmęczony. Można by przepuszczać, że jako starszy człowiek do tego mistrz gildii powinien to naprawdę lubić. Nic bardziej mylnego. Naprawdę wiele by dał by teraz leżeć na plaży w cieniu palm przeglądając pismo sprzed kilku lat w którym Erza wraz z Mirą, wtedy jeszcze zwaną demonicą pozowały w strojach kąpielowych dla dodatku „Lato z Fairy Tail”. To były tak piękne, spokojne dni. Teraz w niedługim czasie wszystko stanęło na głowie. Od spotkania z Zerefem na wyspie minęło przecież siedem lat i to, że oni byli zamrożeni w czasie oznaczało że praktycznie nikt nie dowie się o zagrożeniu. Jak podejrzewał nawet sama Rada zataiła przed ludnością Fiore ów fakt. Spojrzał na Meredy, której czupryna była ledwie widoczna zza stert zwojów, które przeglądała. Na szczęście przez ten czas, gdy mieli związane ręce istnieli ludzie, którzy dbali by zło nie wypłynęło na powierzchnie i skutecznie eliminowali źródła zagrożenia.
- Tu też nic nie ma – powiedziała odkładając pergaminy na półkę – Jesteś pewien, że szukamy we właściwym miejscu.
- To jedno z najbardziej prawdopodobnych – odparł strącając pająka, który wił pajęczynę na przeszukiwanym przez niego regale.
- Mam nadzieję, że pozostałe nie są tak ogromne – do rozmowy włączyła się Carla przypatrując się najwyższym półkom.
Tylko pokiwał głową. Był wdzięczny im za pomoc w poszukiwaniach choć powód dla którego trzymał ich blisko był zgoła inny. Carla mogła dzięki swoim wizjom szybciej wyczuć zbliżające się niebezpieczeństwo, a jeśli chodzi o Meredy to nie ukrywał, że jej zdolności mogą okazać się przydatne jeśli napotkają... powiedzmy zabezpieczenia.
- Pamiętnik Mavis może być wszędzie – podsumował unosząc w zamyśleniu głowę.


Kategoria: Jerza, Gajevy, NaLu, Gruvia, Fairy Tail OC
Rozdział 4 – Królowa Wróżek
– To nie może być… – czerwonowłosa wciąż pozostawała w szoku.
– ...prawda? – uśmiechnęła się złowieszczo. – Skarbie, niestety, to szczera prawda. Stoi przed tobą Sophie, wróżka nad wróżkami – czarnowłosa rozłożyła ręce, ukazując swój majestat.
Odpowiedziała jej jednak cisza. W głowie Erzy kotłowało się mnóstwo pytań do… Królowej, jednak po raz pierwszy nerwy ściskały jej gardło. Głos nie chciał się wydobyć, mimo że Scarlet próbowała coś powiedzieć kilka razy. Sophie, widząc to, jedynie coraz szerzej się uśmiechała, zdając sobie doskonale sprawę z tego, że ma ogromną przewagę nad bezbronną dziewczyną.

Autor: Sūzan Kernelss
Kategoria: Fairy Tail OC, Galevy, Gruvia, Jerza, Nalu
Rozdział 39 - Déjà vu
-Spokojnie Lou... Pomyśl. Jesteście dwanaście godzin drogi z Magnolii. Zamknięci w jaskini. Jedzenia wystarczy na może trzy dni, gorzej z temperaturą. Maksymalnie trzy stopnie w nocy, ale macie bluzy i koc. Nicole i reszta zaczną was szukać pojutrze, o ile Nikki coś nie odbije i zacznie szukać jutro. Zaczną około ósmej rano. Informacje od Mirajane, czyli będą tu o dwudziestej. Za trzy dni. Aktualnie jest wpół do dwudziestej. Co daje siedemdziesiąt dwie i pół godziny. Ponad siedemdziesiąt godzin ze Stingiem. Ponad siedemdziesiąt godzin na zamordowanie go...- Mruczała pod nosem, nie zwracając uwagi na lekkie przerażenie w oczach chłopaka.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy