wtorek, 9 maja 2017

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 01.05 do 09.05

Autor: Rolaka
Kategoria: Nalu
Rozdział 76
Koszmar. Sen. Fałsz. Kłamstwo.
Tak wiele słów przemykało przez myśli Lucy, że nie w sposób było je zliczyć. Sądziła, że nastąpiła pomyłka, że Acnologia się myli. Jednak najwyraźniej mężczyzna miał pewność co do słów, które padały z jego ust.


Autor: Rolaka
Kategoria: Nalu
Rozdział 55
Rozejrzała się wokoło, ale Czarnego Maga już nie było. Przepuściła może jedyną okazję na odnalezienie prawdy, co wprawiło ją w czystą irytację. Zacisnęła dłoń w pięść i uderzyła nią o posąg. Wtedy też zauważyła iskrzący się w blasku słońca przedmiot, którego w pierwszej chwili nie rozpoznała. Wzięła go i zrozumiała, że jest to naszyjnik z przeklętym klejnotem, który Acnologia odnalazł czterysta lat temu.


Autor: Roszpuncia
Kategoria: Cross-Over, Fairy Tail OC, Przyszłość, Rzeczywistość, Zbiorowe
Epizod II - Gdybyś był człowiekiem…
— Łatwiej by było, gdybyś był człowiekiem! – warknęła, mając dość jego mentorskiego tonu i swojego niestosownego zachowania. Odganiając wszystkie obawy, stanęła prosto, ze skrzyżowanymi na piersiach ramionami i z wyzwaniem patrzyła na istotę.
— Naprawdę? – zapytał, a ona skinęła twierdząco. – W takim razie... – po tych słowach, uniósł prawą przednią łapę, odwrócił ją wierzchem w dół, a wtedy między jego szponami zaczęły przeskakiwać srebrno-błękitne refleksy, łudząco podobne do wyładowań atmosferycznych. Argeon najpierw zalśnił srebrnym blaskiem, a następnie otoczył go wielobarwny dym, zakrywając całą jego wielką posturę, by kilka chwil później zawirować, po czym spełznąć na podłogę, niczym lawina, i z głośnym sykiem rozpłynąć się na wszystkie strony świata, przy okazji oślepiając Lucy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy