niedziela, 12 lipca 2015

Nowe Rozdziały

Nowe Rozdziały od 05.07 do 12.07

Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategorie: Nalu, Fairy tail OC 
4. Rozdział 35 - Kolejne podejście 
W koronach drzew rozbrzmiewał ciężki chorał. Żałośnie przepowiadał smutek i nieszczęścia. Sosny chwiały się na wietrze, uginały ze zgrzytem i trzaskiem gałęzi. Zza pędzących chmur od czasu do czasu wyłaniał się blady, letni księżyc.
Misaki biegła przez las roześmiana, jakby upojona pogodą. Burza współgrała z nastrojem jej duszy. Od czasu poznania prawdy o śmierci jej brata, zmieniła się nie do poznania. Miała świadomość, że na gorsze, ale jakoś jej to nie przeszkadzało, bo teraz liczyła się tylko zemsta. Niedawno udało jej się schwycić Jude Heartfilię, a to już jeden krok do sukcesu, teraz musiała poczekać, aż jej wyśpiewa miejsce pobytu Lucy. Jak na razie nie chciał nic powiedzieć.


Autor: Nelia
Kategorie: Gruvia, Nalu, Jerza, Zbiorowe, Inne
Rozdział 7 - Samotność nas wszystkich
Grupa ruszyła do magicznej biblioteki. Niestety nie wszyscy. Simon, tak jak oznajmił, został, by naprawić „błędy tego świata”. Nashi miała do niego wielki żal o to, że nie poszedł z nimi. Przecież obiecał! Miała wielką ochotę mu dokopać, ale na razie nie czas na zemstę. Musiała się uspokoić i koniecznie zaopiekować matką, która wciąż nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Cały czas była manipulowana przez okropnego demona. Jak mogła w ogóle do tego stanu dopuścić? Bardzo tego żałowała.
— Chcę poznać te dzieci – przemówiła blondynka, pijąc zieloną herbatę. – Czuję, że jestem to winna swoim przyjaciołom… One mogą należeć do nich.
Lucy wstała i odłożyła kubek na stolik. Przypatrywała się wszystkim dzieciom: białowłosa dziewczynka musiała być córką Mirajane i Laxusa, Daisuke i Loretta dziećmi Gajeela i Levy, a Mizu…
— Mizu Fullbuster?

Autor: Mia
Kategoria: NaLu
Rozdział: 2. Ofiara
Zmuszony przez bezwzględnego oprawcę, wysyczał mu na ucho nazwisko. Zabójca przyodziany w czarny płaszcz, uśmiechnął się szeroko. Na obecną chwilę wszystko szło według jego przypuszczeń, a więc jakakolwiek pomyłka nie wchodziła w rachubę. Zaśmiał się cicho i skierował obojętny wzrok w stronę więźnia. Teraz tylko należało się pozbyć dowodów.

Autor: Amaterasu
Kategoria: Jerza, Fairy Tail OC, Zbiór
Rozdział Jedenasty "Jej decyzja, ich pragnienia"
Acney przyglądał się dziewczynce z zaciekawieniem. Z jakiegoś powodu go ciekawiła. I chciał poznać ten powód. Natychmiast. To chyba fascynacja, pomyślał. I kiedy bezwładnie upadła na ziemię, zalewając się łzami, nie mógł do niej nie podbiec, nie objąć jej delikatnie, jakby bojąc się, że upadnie. Pomógł zdjąć jej kosz z pleców, pozwolił mu się przewrócić.
— Płacz, ile potrzebujesz — powiedział łagodnie. Blondynka chwyciła brudnymi rękami jego koszuli. Pewnie zostawiła ciemne ślady, ale nie przejął się tym. Najwyżej Yves wydarłaby się.
— Aranea — wychlipała.
— Hm?
— Moje imię. Aranea — uściśliła. Poczuła dłoń chłopca na swojej głowie. Zaczął przesuwać palcami po włosach dziewczynki, nie przejmując się, że były zupełnie skołtunione i pewnie kilka dni nieczesane. O ile w ogóle kiedyś były.
Z piersi Acneya wyrwał się śmiech.
— Witamy w drużynie, Ara.

Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: Fairy Tail OC 
Rozdział 5 - "Sąd Wróżki" 
- Potrafisz to rozszyfrować?
- To co jest napisane to… imię lub nazwisko sprawcy! Jeżeli obróci się wiadomość o 180 ̊ powinno się wtedy to zobaczyć.
Lucy wyciągnęła kartkę, napisała ten napis i obróciła o 180 stopni.
- Wychodzi USAGI. To nie jest imię sprawcy, ale może ksywka czy coś. Usagi, znaczy królik, który jest symbolem powodzenia, ale także i dwulicowości. Osoba, która jest tutaj zwana królikiem nie jest tym za kogo się podaję. To jak było w jednej z tych gier. Nazywała się ona Doubt, gdzie jeden z królików był wilkiem i zabijał pozostałe. Gra, którą tutaj toczymy jest podobna.

Autor: Lavana Zoro
Kategoria: Gruvia.
Rozdział 11 - Telefon 11 - Ishtar.
- Pewien znany doktor Hermegildianini Okrasy opisał w swej książce Arenę-X. Przeczytałam kiedyś tą książkę, lecz wtedy uznałam to za kompletne lanie wody. Z resztą jak większość ludzi, którzy tą książkę przeczytali. Jednakże nasze aktualne położenie coraz bardziej mnie utwierdza w tym, iż mrzonki tego człowieka są prawdą. I obecnie znaleźliśmy się w środku jednej z czterech zagadek tego miasta oraz możemy potwierdzić to, że Arena-X nie jest mitem. Czyli w skrócie przez przypadek odnaleźliśmy strefę, którą próbowało odnaleźć przed nami wielu ludzi. Mamy jednak o wiele poważniejszy problem... - I o ile się nie mylę jest on bardziej poważny niż mogłabym przypuszczać.
- Niby jaki? - Wiedziałam, że to pytanie padnie z ust chłopaka, lecz prawdopodobnie bałam się wypowiedzieć te kilka słów na głos.
- Jeżeli naprawdę znajdujemy się w strefie Areny-X, możemy wcale z niej nie powrócić - wydukałam lekko przestraszona.

Autor: Lavana Zoro
Kategoria: GaLevy, NaLu
Rozdział 14 - Największe Słabości.
Ciemny wąski korytarz, którym podążałam nareszcie dobiegł końca, gdyż dotarłam do swego celu. Przyśpieszając krok, naparłam na stalowe drzwi i oglądając się co chwilę za siebie otaksowałam pomieszczenie wzrokiem. Pokój ten niby mały, lecz ukrywał bardzo wiele tajemnic. Po lewej stronie białego biurka odnalazłam czarną teczkę.
- Bingo - wyszeptałam, przy okazji zaczynając w niej szperać. Oczywiście na wszelki wypadek wzięłam aparat, żeby zrobić zdjęcia zawartym tu informacjom. Kto wie kiedy mogą się mi przydać?
Nagle usłyszałam kroki. Przerażona tym, iż jestem na terytorium wroga, zaczęłam szukać gorączkowo schronienia i... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy