poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 02.08 do 10.08


Autor: Yuuki Kyra Irochi
Kategoria: Zbiorowe
Rozdział 11 - Lepiej
Ur, tym razem ostrożniej, zerknęła na osobę siedzącą przy stole i odetchnęła z ulgą, że się nie pomyliła. Jednak zaraz po tym wydała z siebie jęk zgrozy, gdy zauważyła w jakim stanie jest Layla.
Milkovich widziała skacowaną Heartfilię oraz smutną Heartfilię i musiała przyznać, ze nie jest to miły dla oka widok. W pierwszej odsłonie blondynka wyglądała jak zombie, a w drugiej jak panda w depresji. Ale nigdy nie widziała tych wersji naraz.
Z czerwonymi od płaczu oczami Layla siedziała na obitym czerwoną tapicerką krześle i bladymi palcami ściskała ucho porcelanowej filiżanki we wzorki. Pod oczami malowały jej się dwa wielkie sino–fioletowe worki, a ślady po łzach znaczyły zarumienione policzki. Wargi były poprzegryzane, a włosy byle jak związane w kucyk. Ubrana w zwykły podkoszulek i szare dresowe spodnie Layla nie przypominała uśmiechniętej i zadbanej dziewczyny, jaką była na co dzień.
– O Jezu – wyjąkała Ur i zajęła miejsce naprzeciwko blondynki. – Lay...na serio jest tak źle.

Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: Nalu 
Rozdział 38 - Metamorfoza
Opowiedziała, że po tym jak Natsu został złapany musiała stoczyć walkę z Kaito, którego powaliła dzięki pomocy Libry, a potem udała się na rynek przed ratuszem gdzie przebywało całe wojsko. Napotkała tam również z Misaki, a z nią nie było zmiłuj się i dlatego, użyła mocy Pisces, aby ją pokonać, lecz niestety na próżno. Zdecydowała się wyłożyć wszystkie karty na stół i albo się uda albo się nie uda. Na jej szczęście wszystko poszło jak po maśle, ale wiedziała jakie niesie to za sobą konsekwencje, jednak tą wiadomość zostawiła już dla siebie. Użyła zaklęcia, które powoduje zmianę pamięci i zastosowała go na wszystkich mieszkańcach miasta i osobach przebywających w pobliżu, bez wyjątku. Znała również zaklęcie odwracające ten proces i zastosowała go na swoich przyjaciołach, gdyż nie chciała bowiem, aby stracili pamięć.

Autor: Marika Beilshmidt
Kategoria: Fairy Tail OC
Rozdział 12 - Kłopoty
- To Isa... Jest Rajska Wieża...- powiedziałam lecąc tak szybko, że szumiało mi w uszach. Nagle wpadłam do wody. Co tu robi antygrawitacyjna woda?! 
-Aaaa!- przeleciałam przez ciecz i wpadłam znowu do powietrza...- Co do cholery...?
-Kobiety nie powinny przeklinać...- powiedział znany mi głos...
-Grey, Lucy, Natsu... Co wy tu...? Juvia?!- Ta ostatnia zaczęła mnie zabijać wzrokiem. Zażenowana wylądowałam w łódce. 
-Rywalka w miłości...- mruczała niebieskowłosa.2 komentarze:

 1. Blogi zglosilam 27 lipca, od tego czasu niecierpliwie czekam. Kiedy zostana dodane?

  Pozdrawiam,
  Kiri Chi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blogi na spisach z reguły dodawane są według kolejki, Kiri. :) Autorki spisów dodają je również w określone dni. Twój blog niedługo pojawi się na spisie, spokojnie. ;)

   Usuń

Obserwatorzy