niedziela, 3 kwietnia 2016

Nowe Rozdziały

Nowe rozdziały od 28.03 do 03.04

Autor: Mayako
Kategoria: NaLu, Rzeczywistość, Gruvia, Galevy, Jerza
IV. Niezmiennie
Spostrzegła cień sylwetki, która pojawiła się w przejściu i zatrzymała w miejscu. Zaśmiał się cynicznie, wpatrując w jej plecy, aż przeszły ją lodowate dreszcze. Przywarła jeszcze mocniej do znajomego ciała i załkała gorzko, mając wrażenie, że napastnik nie dostrzega w panujących tam ciemnościach człowieka, którego tak kurczowo się trzymała.
— Wracaj do mnie — warknął oponent — wszystko dopiero przed nami.
— P-pomóż mi — jęknęła, opierając czoło o obojczyk chłopaka. — Błagam cię, pomóż mi, Natsu...
Ciepłe, duże dłonie zacisnęły się lekko na jej barkach. Odsunął ją od siebie może na kilka centymetrów, chcąc spojrzeć jeszcze raz na mokrą, przestraszoną twarz.
— Cofnij się — mruknął, zabierając ręce.


Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: Fairy tail OC, Gale, Nalu
Rozdział 16 - Seria morderstw
- Natsu! – dziewczyny się zaczerwieniły. – Możesz się powstrzymać od tych swoich komentarzy? – zwróciła mu uwagę Lucy, po czym wescthnęła: – Ale masz rację. To dziwne, że nikt nie przychodzi.
- Coś mogło się stać – zauważyła czarnowłosa.
- Mam nadzieję, że nie, ale lepiej chodźmy ich poszukać. Natsuki ty rozejrzyj się po dormitorium. Natsu zajmie się resztą parteru. Ja poszukam na pierwszym piętrze.
- To ja wezmę drugie piętro – zaproponowała Levy.
Kiwnęli głowami na znak i ruszyli na poszukiwania… nieszczęścia? Każdy poszedł w swoją stronę i starał się znaleźć coś niepokojącego lub godnego uwagi.
Na ich nieszczęście, Levy to znalazła… Z niedowierzaniem i przerażeniem patrzyła na dwójkę nie przytomnych osób, a po chwili krzyknęła najgłośniej jak potrafiła:
- NIECH KTOŚ TU PRZYJDZIE! 


Autor: Nancy
Kategoria: Fairy Tail OC
Rozdział 24- "Pod Małym Jeleniem"
W końcu znaleźliśmy się w siedzibie gildii Red Monkeys, która mieściła się w niewielkim budynku, który wyglądał dużo lepiej niż pozostałe. W środku zastaliśmy wielu członków, którzy wskazali nam mistrza. Był to człowiek około czterdziestki, muskularny, ale jego oczy zdradzały mądrość.
-W czym mogę wam pomóc?- powiedział,składając ręce na piersiach.
-Chcielibyśmy się dowiedzieć- Rogue podał mężczyźnie kartkę z zadaniem i nagrodą.- Dlaczego to zadanie dotarło aż do nas, a sami tego nie załatwicie?


Autor: Czekoladowa Papuga
Kategoria: Nalu, Przyszłość, Szkolne 
Rozdział 6 - Naszyjnik
Natsu wraz z Happym stali przed domem Szkarłatnowłosej. Był on drewniany i nieduży. Obok budynku znajdował się ogród z licznymi rodzajami roślin.
Gdy byli już przy drzwiach mieszkania, Happy nacisnął przycisk osadzony na ścianie. Rozległ się dźwięk dzwonka. Po jakimś czasie drzwi zaczęły się otwierać. W ich progach ujrzeli szkarłatnowłosą kobietę w średnim w wieku. Tęczówki oczów były brązowe. Jej strój składał się z szarej bluzy i różowym dżinsów. Stopy miała bose. Z jedną ręką w kieszeni patrzyła się na wyższego od niej o głowę różowowłosego nastolatka z łagodnością i zaciekawieniem w oczach.
- Dzień dobry. - powiedzieli równo Natsu i Happy. Natsu podał białą torebkę należącą do Erzy matce przyjaciółki. Kobieta chwyciła przedmiot i popatrzyła się to na Natsu, to na Happiego. - Erza zapomniała wziąć ze sobą.
- Dzień dobry, chłopcy... - przywitała się cicho. - To Erzy nie ma z wami? - szepnęła, na co chłopaki zamrugali parę razy oczami.
- Erza jeszcze nie wróciła? - zdumiał się mocno Happy. - Powiedziała, że idzie do domu! - powiedział, po czym spojrzał na równie zdziwionego towarzysza.
- Miała wrócić, godzinę temu... Martwię się, że coś jej się stało... - wbiła wzrok w ziemię. Natsu zacisnął mocno zęby, po czym oznajmił:
- Poszukamy jej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy