środa, 30 kwietnia 2014

Nowe Rozdziały


Nowe rozdziały od 08.04 do 30.04Autor: Hinaichigo Corleone
Kategoria: Zbiorowe
Rozliczenie z przeszłości
Westchnął cicho i obolały z całych sił przekręcił się na bok. Najchętniej by sobie teraz zapalił i puścił z dymem wszystkie zmartwienia. Problem w tym, że nie miał przy sobie ani papierosów ani zapalniczki. Pięknie. Oparł się o ścianę i przymknął powieki. Wytrwał w jednym kawałku. Nie zabiją go, póki nie przyjedzie ich szef. Sukces? - rozmyślał, kładąc się na niewygodnym materacu. Przypomniał sobie zęby leżące w zakamarkach tamtego pokoju. Zrozumiał. Liczy się każdy dzień. Żarówka przygasła. Mimo nieludzkiego zmęczenia, nie był w stanie zasnąć.


Autor: Rhan Boleyn
Kategoria: Fairy Tail OC
Rozdział V - Dwie definicje potęgi. 
" -To zaklęcie, które pozwala łączyć magię dwóch osób. To tak, jakby dwoje magów miało jeden zbiornik magiczny. Albo nie! Inaczej, to tak, jakbyśmy mieli osobne źródła magiczne, ale magia łączy się w jednym punkcie, stapia, i uwalnia. Weźmy na przykład Ryk. – mówiła z coraz większym zaangażowaniem i entuzjazmem, a ja dałem się porwać jej sile perswazji. – Gdybyśmy zrobili go razem i nałożyli na siebie, otrzymalibyśmy ryk Gromowładnego Smoka Przeznaczenia! Laxus! Ten atak miałby siedmiokrotnie większe pole, nie mówiąc o tym, że gdybyś otworzył drugi zbiornik i użył jego magii… - zabrakło jej słów, więc wpatrywała się we mnie szeroko otwartymi oczami, oddychając płytko z nadmiaru emocji.
-Zniszczylibyśmy pół Magnolii… - wyszeptałem, a z twarzy odpłynęła mi cała krew, kiedy wyobraziłem sobie, jak to mogłoby wyglądać." 


Autor: Ayomii Saku
Kategoria: NaLu
Rozdział 34 „Po co się martwić czymś na co nie ma się wpływu” 
Uniósł swoje ciężkie powieki i spojrzał zmęczonym wzrokiem na miejsce w którym się znalazł. Było to pomieszczenie w kształcie okręgu. Ściany wykonane z dużych kamieni oddawały swój specyficzny
wygląd, natomiast brak okien oraz wyjścia sprawiały, że człowiek czuł się jak w izolatce. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy