środa, 23 maja 2018

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 19.I. do 23.V.


Autor: Rolaka
Kategoria: Nalu, Cross-over, Fairy Tail OC, Zbiorowe
Rozdział 80
Pocałował ją. Namiętny, pełen uczuć i czułości pocałunek spowił całe usta Lucy. Bez najmniejszych wątpliwości odwzajemniła zbliżenie, otwierając dla niego swoje wargi. Podgryzła jego skórę, on zaplątał palce w jej włosy, pogłębiając bardziej już ponętny pocałunek. Zatrzymali się. Oddychali ciężko, trudem chwytając pojedyncze hausty powietrza.


Autor: Roszpuncia
Kategoria: Fairy Tail OC, Zbiorowe, Cross-over
Epizod X
— Ugh! – wydał z siebie odgłos, gdy oberwał kulą mocy. Odrzuciło go o dobre dwieście metrów od miejsca, w którym chwilę temu stał. Opadł na ziemię, wzbudzając wokół siebie tumany kurzu. Kaszlnął raz, drugi i trzeci i spróbował się podnieść. Już miał usiąść, gdy ktoś z niewyobrażaną wręcz siłą docisnął go do podłoża, blokując mu ręce po obu stronach głowy. Trzecia ręka, która wyrosła jakby spod peleryny, zacisnęła się na jego szyi, a czwarta przyłożyła nóż do żywo bijącego pod skórą serca.
— Widzę, że smoczek zaczyna węszyć i wciska pysk tam, gdzie nie powinien – zacharczała postać. – Nieładnie – dodała, cmokając jak dziecko i karcąc Salamandra dłonią zaopatrzoną w sztylet. Dopiero teraz dało się zauważyć, że ostrze emanuje jakimś dziwnym światłem, które nie oślepiało, ale odbierało siły, dlatego Natsu, mimo wielkich chęci, nie mógł się ruszyć. Pot zrosił mu czoło.
— Kim jesteś? – nawet, gdy się odezwał, jego głos nie miał w sobie nic z dawnego – był cichy i słaby, pozbawiony zwyczajowego entuzjazmu, który zawsze dało się w nim słyszeć, gdy przyszło do bitki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy