niedziela, 15 marca 2015

Nowe Rozdziały


Nowe rozdziały od 08.03 do 15.03

Autor: AlonseKurokami
Kategoria: Jerza
5.Sanbirejji
- Ja nic – wzruszył ramionami a ton miał tak spokojny jakby rozmawiał o pogodzie – po prostu aura, którą nałożyłem na to miejsce sprawia trochę kłopotów zodiakalnym duchom.
Lucy zaczęła gorączkowo myśleć. Nie miała żadnego srebrnego klucz służącego do walki. Horologium był zegarem, który robił za ochronę przed zbyt drastycznymi temperaturami. Crux służył jej radą, miał sporą wiedzę ale walczyć nie umiał, Pyxis był kompasem świetnie potrafiącym odpleść drogę gdyby się zgubiła. Natomiast Lira tylko umilała czas swoją grą. Oczywiście był jeszcze Plue, który zawsze jej towarzyszył gdy akurat Natsu nie wyciągał jej na misje. Nagle dotarło do niej że nie zamknęła jego bramy. Teraz musiał gdzieś się plątać po lesie. Nie mogła go odwołać jeśli nie miała go w zasięgu wzroku co oznaczało że jest zdany teraz na siebie. Obawiała się że jeśli szybko nie zostanie odnaleziony może przestać istnieć. Sam nie może wrócić, a jego nikła magiczna moc wystarczy tylko na parę dni. Jedynym co jej pozostało to wierzyć że Natsu szybko ją odnajdzie i razem ruszą na jego poszukiwania.

Autor: Nashi
Kategoria: NaLu
Rozdział 8
Lucy, Cana, i Natsu siedzieli obok siebie, Dragneel i Dragonella byli pod okiem Cany. Co to by już wytłumaczyło całą sprawę. Było słychać krzyki na Alberonę i inne skargi. Po chwili Cana odeszła, zostawiając Lucy i Natsu samych. Niby o czymś rozmawiali. Oby. Po chwili oboje wstali z krzeseł barowych. Stali na przeciwko siebie. Przybliżyli się. Natsu położył jedną rękę na biodrze Lucy, drugą zaś na jej policzek. Blondynka ułożyła dłonie na jego torsie. Ich twarze zbliżyły się całkiem i...
Film się urwał.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy