poniedziałek, 16 listopada 2015

Nowe Rozdziały

Nowe rozdziały od 8.11 do 16.11

Autor: Nelia
Kategoria: Nalu, Gruvia, Zbiorowe
Rozdział 10 - Niebo
Natsu od zawsze wierzył w swojego przyjaciela, nieważne czy się z nim wtedy kłócił czy nie. Liczył, że Gray przeżył egzekucję. Wiedział też, że jeżeli odnajdzie go żywego, będzie musiał mu powiedzieć prawdę: o śmierci żony oraz o córce. Decyzja była trudna, ale podjął się tego zadania. Chciał sprowadzić Graya, chciał znów ujrzeć przyjaciela, bo przecież właśnie to się liczyło, a nie ilość obrażeń, czy blizn, które poznaczą ciało. Liczył się człowiek i doskonale o tym wiedział.
— Mamo? Dokąd wybiera się tata? – Nashi przytuliła się mocno do matki i nie chciała jej puścić.
— Po przyjaciela.
— Idzie po pana Graya?
Nikt nie mógł przypuszczać, że za nimi stała Mizu. Usłyszawszy to wszystko, była w szoku i nie mogła zrozumieć, dlaczego Natsu się poświęci. Czy przyjaźń jest aż tak ważna? Nie miała pojęcia.


Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: Jerza, Gruvia, NaLu, Fairy Tail OC 
Rozdział 14 - "Zwiastun śmierci"
Erza nie odpowiedziała, tylko uśmiechnęła się smutno i rzuciła, że to tylko sprawy sercowe, nic poważnego, ale po chwili Elfman zapytał:
- Kim jest Siegrain? – dopiero po wypowiedzeniu słów zdał sobie sprawę, że nie powinien się wtrącać w cudze sprawy. - Wybacz, nie chciałem podsłuchiwać, ale jakoś tak wyszło. Nie musisz mówić, jeśli nie chcesz. – odparł gorączkowo i już chciał zostawić dziewczynę w spokoju, gdy ta uśmiechnęła się ciepło i powiedziała:
- To ktoś kto próbował wrobić mnie w zabójstwo człowieka.


Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: GaLevy, NaLu, Fairy Tail OC 
Rozdział 45 - "Gwiazdka niegotowa do walki"
- Nie chcę żadnych pieniędzy! Sam muszę kogoś odszukać, więc podróż z wami będzie mi na rękę. – odparł. – Kiedy ruszacie w drogę?
- Dopiero co wróciliśmy. – westchnęła Levy. – Poza tym dokąd teraz powinniśmy się udać?
- Do doliny Noel! – wypaliła Sara, nie zdając sobie na początku sprawy z tego co zrobiła. Wskazała im miejsce pobytu Lucy, a tego chciała uniknąć. – „Nienawidzę siebie.” – jęknęła w duchu.
Wytłumaczyła szybko dlaczego wybrała to miejsce.
Dolinę, która nie znała pojęcia cywilizacja zamieszkiwały tylko dwie osoby, a było to smocze rodzeństwo. W małej górskiej chatce z dala od ludzi mieszkał Suta Kanekawa wraz z siostrą o imieniu Tommy. Wychowywały ich dwa smoki...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy