niedziela, 18 grudnia 2016

Nowe Rozdziały

Nowe rozdziały od 11.12 do 18.12


Autor: Raimei Osaka
Kategoria: Zbiorowe
Rozdział 3 - Ten, który ujeżdża węże.
— No.. widzę.. — Przełknął ślinę na samą myśl podróży. No obietnica obietnicą i nie powinno się jej łamać. Podniósł się z krzesełka, a zadowolona Shadowmore ruszyła już biegiem do wyjścia. Czerwonowłosy uśmiechnął się krzywo w stronę Lwa, który zachichotał pod nosem — chłopie ona ma dopiero siedemnaście lat..
— No, wiem — Loke zaczął go popychać w stronę drzwi gildii — kuj żelazo póki gorące!
Po tych słowach smoczy zabójca wyleciał przed drzwi, gdzie oczywiście wylądował na Queen. Albo on ma takiego pecha, że ją przyciąga. Albo cały świat jest kurwa przeciw niemu. Zaczynając od tej męczącej od samego myślenia misji po rudowłosego przyjaciela, który wyrywał by wszystko co ma dwie nogi i dwie ręce.
— Taidana.. — Zdziwionemu spojrzeniu dziewczyny ustąpił gniew i syk przez który wszystkie mięśnie chłopaka się spięły. Poderwał się i ruszył biegiem za Yoru jakby go sam diabeł gonił. Właściwie to nawet było dobre porównanie, bo wściekła Maya to jak szarlatan w skórze jagnięcia.


Autor: Pszola
Kategoria: Nalu
Epilog
Po niedługiej chwili Heartfilia odsunęła się od chłopaka i zrobiła kilka kroków wprzód. Uniosła ręce, jakby chciała się nimi ogrzać i wpatrywała się w znikającą gwiazdę. 
– Wiesz… – przerwała długą ciszę. – Nigdy o tym nie myślałam. 
– O czym? – Zbliżył się do niej. 
– Odkąd się poznaliśmy, zmagaliśmy się z wieloma przeciwnościami. Uczestniczyliśmy w wielu walkach i wielu próbach, ale nigdy nie sądziłam, że to się kiedyś stanie. 
Kilka łez spłynęło po jej policzkach i upadło na ziemię. Natsu objął ją od tyłu i obrócił ku sobie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy