piątek, 4 kwietnia 2014

#14. Nie wierz bliźniaczkom

Nie wierz bliźniaczkom
Autorzy: Yue Namida Hoshi-Negai i Clarissa Everdeen
Kategorie: Cross-over, Fairy Tail OC, Niedostępne, Opuszczone
Opis: Caitlyn Haida i Livvia Kusatsu to zwyczajne uczennice dwóch odmiennych szkół. Caitlyn chodzi do Konoha High School, a Livvia do Fairy Tail High School. Z pozoru nic je nie łączy. Nigdy się jeszcze nie spotkały, ani nic o sobie nie wiedzą.
Caitlyn mieszka z matką i młodszym kuzynem w zwyczajnym mieszkaniu w bloku, w jej życiu nigdy się nie przelewało. Jest zwyczajną, wybuchową, lubiącą czytać i śpiewać oraz lekko niezdarną i zapominalską nastolatką zakochaną w Nejim. Zaś Livvia mieszka z ojcem, biznesmenem, który prowadzi własną firmę. Może mieć wszystko o czym tylko zamarzy. Jest zwariowaną, arogancką, pewną siebie, lubiącą śpiewać i grać na gitarze, zwyczajną nastolatką zakochaną w Grayu.
Obydwie postanawiają na wakacje udać się na jakiś obóz. Obydwie też wybierają ten sam obóz. Po ubłaganiu rodziców, którzy w końcu pozwalają im jechać, wyjeżdżają na upragnione wakacje.
Jak wielkie jest ich zdziwienie, gdy spotykają się na miejscu. O tuż... Dziewczyny w niczym się nie różnią od siebie!
Z początku nie przepadają za sobą, lecz, gdy się bliżej poznają, odkrywają skrywaną tajemnicę przez ich rodziców. Dziewczyny okazują się być bliźniaczkami, a co za tym idzie ? Postanawiają zamienić się miejscami i w następnym roku wrócić znów na obóz i powrócić do swoich domów i rodziców.
I tak Livvia jako Caitlyn jedzie do matki i idzie do Konoha High School, a Caitlyn jako Livvia jedzie do ojca i tam chodzi do Fairy Tail High School.
Co wyniknie z ich zamiany ? Jak potoczą sie ich losy ? Co jeśli obydwie ponownie zakochają się i to w innych osobach ? Czy uda im się do końca ciągnąć tą szopkę ? A co jeśli ktoś się zorientuje ? Jak będzie wyglądać ich nowe życie ?
Ostrzeżenie: wulgaryzmy, yaoi, +18

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy