wtorek, 17 lutego 2015

#67. Zapiski Samotnicy

Autor: Amaterasu
Kategoria: Fairy Tail OC, Jerza, Zbiorowe
Opis: Powód, dla którego uważamy kwiaty nad przepaścią za piękne, to to, że sami, stojąc nad przepaścią, nie wychylimy się poza krawędź jak te nieustraszone kwiaty."
Nieznający przeszłości kwiat opada, więdnąc. Złota Wiedźma szuka przeznaczenia, nim to zawiśnie nad zbliżającym się do nieuchronnej zagłady światem. Grzechy Demonów domagają się sprawiedliwości. Czy klucz zdąży otworzyć odpowiednie wrota? (ten akapit poprosiłabym kursywą)
Jellal Fernandes, mag z niezależnej gildii Crime Sorciere, obrał sobie za cel zniszczenie wszelkiej działalności Czarnego Maga Zerefa. Dziwnym zbiegiem okoliczności zdobywa kryształ aktywujący broń przeciwko niepokonanemu dotąd wrogowi i nie ma zamiaru z niej rezygnować. Okazuje się, że owa broń to młoda kobieta cierpiąca na amnezję, której przeszłość stanowi nie lada zagadkę dla maga. Tymczasem nad królestwem Fiore zbierają się czarne chmury, zwiastujące upadek.
Kim jest tajemnicza kobieta ze snu Jellala? Jakie koszmary prześladują Harukę? Dlaczego w niezwykle bestialskich okolicznościach giną magowie gwiezdnej energii? Kto tym razem zostanie osądzony za czyny, których nie popełnił? I kim jest Złota Wiedźma, której powrotu panicznie boi się Leo?  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy