sobota, 29 sierpnia 2015

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 24.08 do 29.08


Autor: AlonseKurokami
Kategoria: Jerza, Galevy, Gruvia
Rozdział 11 "Kage ni hisonde iru hebi"
- Ależ to poplątane – Shô, aż złapał się za głowę.
- Tak, czy inaczej z tego co mówisz wynika, że wewnątrz Jellal wciąż był i jest nadal naszym przyjacielem – stwierdził Wally – Tak samo jak Erza nie chciała nas opuszczać, tak on nie chciał nas zmuszać do zostania w Rajskiej Wieży.
- Tak, tylko to jest takie trudne – Millianna spojrzała w bok. Rozumieli ją doskonale. Ostatnie lata spędzili na próbach powrócenia do normalnego życia, które zostało im odebrane przez niebieskowłosego maga.
Dalszą rozmowę przerwał im podmuch magicznej mocy. Nie był on normalny. Wydawał się nie tyle co silny jak tajemniczy i śmiertelnie groźny. Zupełnie jak wąż czający się w cieniu na niczego nie podejrzewającą ofiarę.

Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: Nalu, Galevy 
Rozdział 40 - "Nowy temat"
- Mam jeszcze jedną prośbę do ciebie. - powiedziała Lucy i wyjaśniła czy nie mogła by znaleźć jakiś informacji o smoczych zabójcach. Od razu dodała, że to nie ma nic wspólnego z Natsu. To jest osobny temat i musi dowiedzieć się o nich jak najwięcej.
- Nie ma sprawy. – odpowiedziała jej przyjaciółka. – Myślę, że w archiwum gildii znajdę coś ciekawego. Nie jestem pewna, ale chyba coś już czytałam. – zamyśliła się, a po chwili zapytała. – A mogę wiedzieć czemu cię ten temat interesuje?
- Na razie nie mogę nic powiedzieć, ale muszę jeszcze koniecznie porozmawiać o tym z mistrzem. – dodała blondynka i wtedy przedstawiła tą sprawę jako poważną rzecz, ale nie chciała zdradzać szczegółów. To wszystko było dość skomplikowane. – A mam jeszcze małą prośbę do ciebie.
- Jaką?
- Czy mogłabyś mnie przenocować na dwie, trzy noce i nic nie wspominać o moim miejscu pobytu?
- Nie chcesz go widzieć, prawda?
- To nie… - westchnęła i przyznała racje niebieskowłosej. – Nie chcę na razie o tym myśleć.

Autor: Marika Beilschidt
Kategoria: Fairy Tail OC
Rozdział 16 - "Jellal..."
-Odrodzenie Zerefa wymaga ofiary złożonej z ciała, prawda?- dalej zasłaniała Smoczego Zabójcę.
-Racja. Najważniejszym warunkiem jest ciało maga, na poziomie podobnym do Świętej Dziesiątki Wielkich Magów... Jednak w tym przypadku nie ma znaczenia czy to będziesz ty, czy nie! Gińcie oboje!- ryknął i rzucił w ich stronę kulę czarnej magii. Wszystko wydarzyło się tak szybko... Na pewno coś krzyczałam... Natsu darł się i próbował odepchnąć czerwonowłosą... Ale ta magia ich nie dosięgnęła... Wybuch cisnął mnie na ścianę i wzniecił pył. Gdy ten opadł zobaczyłam mężczyznę stojącego przed Erzą... 
-Simon!- wrzasnęła Scarllet... Natsu tym razem się naprawdę wkurwił...


Autor: Amaterasu
Kategoria: Fairy Tail OC, Zbiorowe, Jerza
Rozdział Szesnasty "Jego zazdrość, ich konflikty"
— Powtórz to, Araneo — poprosił.
— Bez tego wszystkiego byłabym nikim — zareagowała bez chwili namysłu, jednak napotkawszy wyczekujące spojrzenie, dodała ostrożnie: — Vincencie?
— Źle. — Pokręcił głową z dezaprobatą i uniósł dwoma palcami podbródek dziewczyny, muskając po drodze blady policzek — chwilę później skóra zmieniła barwę na czerwoną.
— Źle? — powtórzyła machinalnie, posyłając chłopakowi pytające spojrzenie.
— Źle — potwierdził. — Twoje pokrętne rozumowanie jest złe, Araneo — wytłumaczył. — Albo prościej: człowiek, który uratował życie następcy tronu królestwa Fiore, nie może być nikim. Nie uważasz się za kogoś wartościowego. To smutne, biorąc pod uwagę, jak bardzo mnie fascynujesz.

3 komentarze:

  1. Mała uwaga. Dlaczego w nowym rozdziale "Lucy Celestial princess" jest zdjęcie z bloga "death school"? Możecie to zmienić?

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy