poniedziałek, 28 marca 2016

Nowe Rozdziały

Nowe rozdziały od 21.03 do 28.03


Autor: Reiko
Kategoria: NaLu, Zbiorowe
Rozdział XXIII- Mimo wad pozostać człowiekiem
Laxus siedział z Hikari w bibliotece zanurzając się coraz bardziej w księgi.
—Dlaczego musimy to czytać?-mruknął niezadowolony
—Ponieważ, tu możemy znaleźć odpowiedzi—powiedziała spokojnie rudowłosa kartkując strony—możliwe, że nawet będzie tutaj mowa o magii jakiej użyto na Loke’m, tata specjalizował się w tym..
Blondyn z książki spojrzał na przejęta dziewczynę, był kobieciarzem, ale nigdy nie zwracał uwagi na rudowłosa towarzyszke. Dopiero teraz gdy spędzili prawie pół dnia w bibliotece zdał sobie sprawę, że różni się od innych kobiet i jest na swój sposób śliczna. Oczy dziewczyny spojrzał z nad książki na chłopaka.
—Cos się stało z Laxusie?—zapytała
Chłopak pokręcił przecząco głową i skarcil się w myślach, że tak się jej długo przyglądał. Zamilkła, gdy zobaczyła tekst prawie pisnęła z podekscytowania i na twarz wystąpiły jej rumieńce.
-Znalazłam!-zawołała
Blondyn nawet nie odczekał od razu rzucił się w jej stronę prawie przerwacajac się o krzesło. Hikari zaśmiała się po cichu pod nosem nie chcąc zrazić blondyna do siebie.
—Co jest tam napisane?
—Według księgi to jest jedna z prastarych magii wysysających moc, właściwie znano tylko jedna osobę, która opanowała tę magię do perfekcji.


Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: Nalu, Galevy, Fairy Tail OC
Rozdział 51 - Przygotowania czas zacząć
- Zaraz się dowiesz – mruknął niewyraźnie, nie chcąc okłamywać swojego przyjaciela. Niestety obiecał Lucy, że nikomu…. Nikomu nie powie kim tak naprawdę jest Culy.
W końcu po kilku kolejnych minutach Yukino zauważyła zbliżającą się w ich stronę białowłosą piękność.
- C-czy to ona? – zapytała niepewnie spoglądając na różowowłosego, a ten kiwnął posłusznie głową.
Tuż za idącą w ich stronę Culy przybiegła również i nieco zasapana Sara, która wytłumaczyła, że podczas zwiedzania butików, straciła nieco orientację. Zdziwiła się na widok obcej, a zarazem znajomej osoby.
- Cześć – przywitała się niepewnie białowłosa. – Nazywam się Culy Iliheart i jak zapewne wszyscy się domyślacie jestem Gwiezdnym Smoczym Zabójcą. Liczę na owocną współpracę.

Autor: Czekoladowa Papuga
Kategoria: NaLu, Szkolne, Przyszłość
Rozdział 5 - Rozmowa 
Szkarłatnowłosa zrobiła krok do przodu. Poczuła, że stanęła na czymś miękkim. Spojrzała w dół. Szybko odskoczyła, gdyż zorientowała się, że stała na ciele jakiejś kobiety. Kiedy trochę się uspokoiła, przykucnęła obok niej. Dotknęła palcem jej nagiego ramienia, chcąc sprawdzić, czy żyje.
- Proszę pani? - potrząsnęła ją. Kiedy zrozumiała, że jest martwa, wstała. Chciała sięgnąć ręką po swoją torebkę, by wziąć telefon i zadzwonić na policję, ale zorientowała się, że nie ma jej przy sobie. Przypomniała sobie, że zostawiła ją w szpitalu. Dotknęła ręką twarzy i zaczęła ją masować. Westchnęła. W tym budynku może być człowiek, który doprowadził to miejsce do takiego stanu, a ona nie mogła wezwać policji! Cofnęła się do tyłu. Musiała się jak najszybciej ewakuować z tego miejsca. Aktualnie była bezbronna bez swojej magii... Nie zdążyła jednak nawet zbliżyć się do drzwi choćby na metr, gdyż poczuła mocne uderzenie w głowę. Upadła na ziemię, tracąc przytomność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy