poniedziałek, 21 marca 2016

Nowe Rozdziały

Nowe rozdziały od 13.03 do 21.03

Autor: Mayako
Kategoria: NaLu, Rzeczywistość, Gruvia, GaLevy, Jerza
III. Pijaństwo
— Gdybyś miała do wyboru zostać i narazić swoją rodzinę, przyjaciół na niebezpieczeństwo… A uciec bez słowa, chroniąc przy tym wszystkich… Co byś wybrała, Lucy?
— Uciekłabym — przyznała gorzko. — Lecz zostawiłabym jakąś krótką informację. Jakąkolwiek. Pożegnałabym się.
— Nie prawda — przerwał jej. Zdawało się, że jego głos na moment przepełniła złość. — Wiedząc, że już nigdy ich nie zobaczysz, byłabyś gotowa się żegnać?


Autor: Nancy
Kategoria: Fairy Tail OC
Rozdział 23- Red Rose
Gdy powierzchnia się wyrównała, zatrzymali się oboje. Eucliffe spojrzał w twarz swojej byłej mentorce, która była pierwszy raz pod nim. Dostrzegł te zielone oczy, które przypominały wiecznie kwitnące drzewa. Mógł obserwować jak pod jej bladą cerę biegną żyłki przeróżnej wielkości. Widział dokładnie jak przełykała ślinę, naprężając przy tym mięśnie. Całym sobą czuł jak spina się pod nim ze zdenerwowania. Nie była wcześniej w takiej sytuacji, wiedział to. Dziewczyna również mu się przypatrywała. Wzrokiem ogarniała każdą widoczną cześć ciała.


Autor: Upośledzona Foka
Kategoria: NaLu, Gruvia, GrayLu, Miraxus, Jerza, GaLevy
Rozdział III
Juvia miała rację, gildia, nawet jak na standardy Fairy Tail, przekształciła się w pole bojowe. Meble jeszcze niedawno musiały latać po pomieszczeniu, jeden ze stołów był oparty o ścianę tuż przy drzwiach. Roztrzaskano któryś ze stołków barowych. Magowie tłoczyli się w przeciwległych końcach pomieszczenia, nikt nie chciał znaleźć się na środku pomieszczenia, na dosłownej linii ognia. Jedynie Erza, Mira i Gajeel zdawali się całkowicie wyłączeni z zamieszania. Kobiety oglądały jakąś fotografię chichocząc, a mężczyzna popijał coś, opierając łokieć na głowie Levy, która już chyba straciła nadzieję, że to kiedyś się zmieni. Ktoś chyba nawet przyjmował zakłady.


Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: Fairy Tail OC, Jerza
Rozdział 15 - Dylemat
Gra, której stawką jest czyjeś życie, musi być ogromnym ciężarem. Najgorsze jest to, że trzeba wybierać między dwoma równorzędnymi wyborami. W tej sytuacji trzeba zabić, któregoś z towarzyszy, aby otrzymać pieniądze, będące jedyną nadzieją na przeżycie rodziny. Co powinno się w takiej sytuacji zrobić? Zdradzić swoich przyjaciół i ocalić rodzinę, a przy okazji wydostać się stąd? Czy może zignorować ofertę kota i żyć dalej w tej szkole. Wybór był trudny, bo przy każdym wyborze towarzyszyłyby wyrzuty sumienia, które doprowadziłyby do szaleństwa. Jednak gdyby przystać na tą propozycję i zabić kogoś to jakie byłyby szanse na powodzenie? Przecież towarzysze mogli odkryć prawdę, a wtedy morderca zostałby poddany egzekucji.
Wybór był trudny i pewnie nie raz każdy z nich o tym rozmyślał.


Autor: Roszpuncia
Kategoria: Fairy Tail OC, Zbiorowe, Cross-over
Epizod VI
Wtem drzwi otworzyły się z impetem, opuszczając zawiasy, a we futrynie stanął nie kto inny, jak Natsu, ubrany tylko w bokserki.
— Mam dobry słuch. – Miał niebezpiecznie niski i cichy głos, który nie zwiastował niczego dobrego, a jego brwi były zmarszczone. Przyglądał się porywaczowi zimnym wzrokiem, mrużąc powieki. – Postaw ją – dodał, przecinając ciszę niczym siekiera drewniany klocek. Był wściekły jak nigdy wcześniej.
Postać, zaskoczona takim obrotem spraw, spełniła polecenie i wypuściła z ramion bezwładne ciało dziewczyny, które upadło na podłogę z głuchym łoskotem. Napastnik począł się cofać w stronę okna, ale Smoczy Zabójca z okrzykiem bojowym ruszył na niego. Rozpędził się, podpalił dłoń i trafił go w twarz, a ten, zamiast uderzyć w ścianę za sobą, po prostu rozpłynął się w powietrzu. Jego peleryna opadła na ziemię z cichym szelestem. Zdezorientowany atakujący, zatrzymał się w miejscu, na które opadł po skończonym skoku, patrzył z niedowierzaniem na leżącą na ziemi narzutkę i drapał się w tył głowy, wybałuszając oczy.


Autor: Hinata
Kategoria: NaLu, Gruvia, Jerza, FairyTail OC
Rozdział 28 "Laxus w roli nauczyciela"
— Ryk Elementarnego Smoka! — Z ust blondynki wydobył się tylko marny kawałek złotej poświaty.
— Spróbuj uwolnić tą swoją „zakazaną siłę”, jak to nazwałaś. — Laxus spokojnie stał naprzeciwko dziewczyny, starając się rozgryźć, jak ułatwić jej zadanie. Wiedział, że jedną z jej zapór jest strach przed nieznanym, strach przed porażką… 
— Staram się, ale nie mogę! — pisnęła, próbując zebrać raz jeszcze magiczną moc, której już niewiele pozostało.
— Ograniczasz sama siebie i dobrze o tym wiesz. — westchnął.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy