niedziela, 26 czerwca 2016

Nowe Rozdziały

Nowe rozdziały od 19.06 do 26.06


Autor: Reiko
Kategoria: NaLu, Zbiorowe
XXXV.II Potrzeba wiary
X790 11 września
Reiko znowu to zrobiła.. znowu załatwiła potwora zanim ja czy Candy zdążyłyśmy coś zrobić. Ona jest niesamowita! Ta szybkość w walce, ten pewny uśmiech, gdy ruszała pędem w stronę przeciwnika. Zachowywała się jakby to dla niej była najlepsza zabawa! Też bym chciała tak się cieszyć z życia podczas walki.
Pewnego dnia to i ja ją uratuje! Nasza mała rodzina ma w sobie siłę!

Eucliffe szedł już przez rynek zmierzając w stronę góry, gdzie lubił przesiadywać z Inabą by gildia ich nie widziała. Rozmawiali wtedy o wszystkim i o niczym. Śmiali się ze swoich głupich żartów i docinek kotów, które nie zdawały sobie sprawy ile szczęścia im dawały.
Stanął na samej górze i wciągnął powietrze w płuca. Poczuł jak kolejny ciężar spada z jego barków, im bardziej zaczytywał się w teksty tym lżejszy się czuł. Wracała powoli jego wola walki, wiara w przyjaciół i uśmiech na twarzy wierząc w powrót swojej smoczej przyjaciółki.
„X791 x lipiec
,,Dzisiaj dowiedziałam się od dziewczyn, że ruszamy do nowej gildii. Reiko przyszła z nami do Blue Pegasus uśmiechając się szeroko, gdy ujrzała mistrza Boba.
Zrozumiem wszystko, ale jaki człowiek doprowadza się do takiego stanu, jeśli chodzi o wygląd?! Do tego Lilica cholera jasna uśmiecha się do niego jakby ten wygląd był dla niej normalny!


Autor: Nancy
Kategoria: Fairy Tail OC
Rozdział XXIX-Ucieczka
-Nancy! Przestań!- krzyczał, nie chcąc zrobić jej krzywdy.- Zabijesz nas!
-Zamknij się mały człowieczku!- krzyknął demon z wnętrza dziewczyny. – Sprawię, że własnymi rękoma ta suka zabije wszystkich, których kocha! Nic was już nie uratuje!
Kula objęła ich swoim cieniem, ale chłopak chwycił ją jeszcze mocniej, klnąc pod nosem wszystko. Sting dalej kurczowo trzymał Mad, cofając się.
- Rogue wracaj tu! Zaraz tam zginiesz!!- krzyknął do swojego przyjaciela.
- Dam sobie radę! Nie zostawię jej tak!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy