niedziela, 3 lipca 2016

Nowe rozdziały

Nowe rozdziały od 26.06 do 03.06


Autor: Oliwia Natsuki オリビア
Kategoria: Jerza, Fairy tail OC
Rozdział 58 - Zbrodnie czarnoksiężników
Dźwięk stłuczonych słów i czynów dudniło w jego sercu. Siedział skulony pod ścianą celi i walczył ze swym marnym losem. Od tygodni trwało postępowanie w jego sprawie. Był przekonany, że Rada nie będzie skłonna go uniewinnić, albo przynajmniej zmniejszyć wyrok. Nie miał świadomości, że jego ukochana walczy z całych sił, by go uratować.
Podczas dwumiesięcznej nieobecności Natsu, reszta jego przyjaciół szkoliła swe umiejętności, chcąc je znacznie polepszyć. Erza przeznaczała swój czas nie tylko treningowi, ale i rozmowom z radnymi. Rozprawy ciągnęły się w nieskończoność, a ona nie mogła im poświęcać zbyt wiele czasu. Tuż po zakończeniu obrad, zawsze szła w towarzystwie straży do lochów, by odwiedzić oskarżonego, chociaż według niej był niewinny. Wszystkie zbrodnie zaczęły się od czaru Ul, która została oczarowana przez Hadesa. Mimo wszelkich wyjaśnień Magiczna Rada nie chciała ustąpić.


Autor: Reiko aka Raimei Osaka
Kategoria: Zbiorowe, Gruvia
35.3 - Twarze kobiet
—Wy dzisiaj to poszaleliście?!—ryknęła na samo wejście—rozumiem rocznica, ale żeby uderzać ciałem w drzwi?!
Gdyby nie wściekłość Polyrusici chłopak najpewniej wybuchł by głośnym śmiechem widząc tą przekomiczną sytuację, ale wolał się powstrzymać. Z poważnym wyrazem twarzy wyciągnął dłoń do zdezorientowanej Yoshidy, która pocierała się cały czas o obolałą głowę.
Gdzie ten demon, który w niej siedział jeszcze rok temu?
—Bardzo panią przepraszam!—zaczęła od razu kłaniając się—zamyśliłam się i nie zauważyłam drzwi!
Kobieta pomrugała jeszcze parę razy nie do końca chyba rozumiejąc słowa rudowłosej. Jak można nie zobaczyć drzwi i uderzyć w nie taką siłą. Zarumieniona Hikari ze spuszczoną głową szła przez korytarz obok ubawionego po pachy Dreyara. No cóż chociaż on się dobrze bawił.
—Ale wstyd…—pomyślała

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy